Sociálne siete sú plne záberov, na ktorých sa ľudia chvália svojim outfitom, rodinou, dovolenkami či stále populárne selfie. To sú všetko zábery, ktoré vzniknú poväčšine náhle, takzvané momentky a nemajú pre nás až takú veľkú váhu ako pre našich sledovateľov. Fotografie, ktoré sú nášmu srdcu blízke sú fotky našich detí, rodinné portréty, dovolenkové fotky, fotky z osláv či najväčších rodinných udalostí ako sú svadba. Práve tieto fotky sú momenty zachytené z nášho života, ktoré by mali ostať zachované navždy.

fotografie

Pri niektorých takýchto príležitostiach máme nahratého profesionálneho fotografa, ktorý nám po úprave fotiek odovzdá krabičku s USB kľúčom, ale samozrejmosťou je aj tlačená podoba niekoľkých kusov fotiek. V týchto prípadoch to očakávame. Že dostaneme aj vytlačené fotografie, ktoré si môžeme založiť do fotoalbumu, ukázať priateľom a rodine keď nás navštívia, prezerať si večer s deťmi. No priznajte sa, koľko takýchto pekných rodinných fotografii z galérie fotoaparátu vášho mobilného telefónu máte taktiež v tlačenej podobe? Je veľmi moderné fotiť všetko na mobil a digitálne zábery poslať cez sociálne siete či prezerať si priamo v mobile. Kde sa ale vytratili to čaro vytlačených, papierových fotografií, ku ktorým si môžete kedykoľvek sadnúť a zaspomínať si?

fotenie

Priznajte sa, koľko spomienok z vášho života máte takto odložených vo svojom rodinnom fotoalbume? A máte vôbec založený rodinný fotoalbum? Veľkou výhodou je online vyvolanie fotiek. Ako nájsť systém na online vyvolanie fotiek? Nehľadajte žiadne aplikácie na vyvolávanie fotiek do mobilu. Navštívte stránku fotkyzababku.sk a dozviete sa o možnosti online vyvolania fotiek oveľa viac priamo na stránke. Vyvolanie fotografií na fotkyzababku.sk je jednoduché. Fotografie z vášho mobilu či počítača nahráte do systému na stránke a zvolíte si svoj rozmer a kvalitu. A už len budete čakať na kuriéra.