Ženy majú naozaj problém s tým, že si jednoducho neveria. Neveria samy sebe a je jasné, že presne toto môže byť problém, ktorý vás bude sprevádzať celý život. Popri tom to veľmi často začína už v detstve a prerastá to do toho, že aj keď idete po ulici, ste zvyknuté len tak klopiť zrak a hanbiť sa za seba. Je jasné, že to je hlúposť a nemali by ste to takto brať. Ako si zvýšiť sebavedomie? To je asi tiež jedna z otázok, ktoré si ľudia kladú veľmi často a majú aj rôzne štýly, ako na to odpovedať a ako sa tým celým začať zaoberať. Verte však tomu, že je len na vás, ako sa na to zameriate a ako s tým naložíte.
 
dívka

Ako si zvýšiť sebavedomie?
 
Základom je si uvedomiť, že ak sa nebudete mať rada vy sama, je veľmi veľká pravdepodobnosť, že vás nebude mať rád ani nikto iný. Jednoducho to takto funguje a v prvom rade sa musíte naučiť to, že sa musíte mať rada sama. Keď sa to naučíte, môžete si byť istá tým, že všetko ostatné pôjde už celkom hladko. Toto je však základ, na ktorom musíte stavať. Keď sa vám to podarí, budete sa cítiť oveľa lepšie, to nám môžete veriť.
 
Čo na sebe milujete?
 
Nechce sa nám veriť tomu, že na svete existujú ľudia, ktorí na sebe nemajú radi vôbec nič. Príde nám to priam absurdné a skutočne možno aj hlúpe, pretože si vždy musíte nájsť minimálne jednu vec, vďaka ktorej bude všetko oveľa lepšie. Verte nám, že je to tak a že keď to príde, bude vám jasné, že presne vďaka tomuto sa veci začnú hýbať tým správnym smerom. Keď na to prídete, všetko pôjde lepšie. Budete schopná sa usmievať na seba do zrkadla, ale aj na ľudí na ulici. Budete sa tešiť z toho, že sa môžete milovať a že nájdete milión dôvodov na to, prečo by ste sa mohli a máte mať rada.

žena
 
Vždy musíte hľadať len pozitíva. Dokonca aj vtedy, keď máte pocit, že je na vás úplne všetko zle a že nemôžete urobiť nič preto, aby ste to zmenili. Môžete.