Pod pojmom „senzuálne masáže“ si každý človek predstaví čosi iné. Tmu, svetlo, vlhkosť, sucho a horúco, orientálnu hudbu a vône exotických krajín, čistotu a zmyselnosť prostredia, v ktorom sa poddáte dotykom profesionálnej a atraktívnej masérky… Toto všetko a ešte viace vám Bratislava Tantra ponúka. Neopísateľný zážitok, ktorým trantrická senzuálna masáž skutočne je, je svojim spôsobom nedoceniteľnou formou relaxu. V dnešných dobách ako nikdy predtým sa potrebujeme uvoľniť – psychicky, ale aj fyzicky. My vám k tomu veľmi ochotne pomôžeme. V pravidelne dezinfikovanom prostredí, v ktorom používame jednorázové pomôcky (ako napríklad povliečky) a statické predmety, nábytok a sprchové zriadenia dezinfikujeme po každom klientovi, sa nemusíte báť infekcie. Tvrdo pracujeme na tom, aby sme pre svojich zákazníkov zaistili bezpečné prostredie, v ktorom sa budú môcť úplne uvoľniť, poddať a zabudnúť na všetok stres vo svete.

relax

K úplnému uvoľneniu tela vám dopomôže jedna z našich krásnych a zaškolených masériek, podľa vášho výberu. S ňou budete tiež počas celého sedenia komunikovať. Dopredu sa treba dohodnúť, či pôjde o massáž „mutual“, kedy vynakladajú energiu obe strany a vy tak môžete masérke „dopomáhať“ v jej práci, alebo o výlučne ručnú tantrickú masáž, kedy sa plne oddáte práve našej profesionálke. Taktiež je na vás voľba programu – na našej stránke nájdete mnoho variácií, z ktorých si určite vyberie aj ten najnáročnejší.

uvolnenie sa

Ak sa rozhodnete pre rezerváciu, či máte otázky alebo pripomienky, budeme viacej než radi, ak nás kontaktujete na telefónnom čísle, či emaili, priamo na našej stránke. Komunikujeme v angličtine rovnako samozrejmo ako v slovenčine. Jazyková bariéra je pre nás minulosťou. Taktiež vás radi uvítame pri osobnom stretnutí na Ventúrskej, kde inde ako v centre hlavného mesta Slovenska, v centre diania a kultúry a moderného životného štýlu – v Bratislave.