Aj keď by ste si možno nikdy nepomysleli, že máte nejaký problém, nech sa deje čokoľvek, ide v prvom rade o to, aby ste sa tešili a aby ste sa nebáli toho, čo príde a čo vás bude obmedzovať v každom jednom pohľade. Niekedy sú veci ťažšie, ako by ste si mysleli, ale to ešte stále neznamená, že nepotrebujete niečo, čo vám bude robiť naozaj dobre. Nikdy by ste možno netušili, čo vás rozhodí a asi by ste ani nikdy nepredpokladali, čo vám bude robiť dobre a čo pre vás bude znamenať viac. Ale keď ide o fóbie, každý to prežíva úplne ale naozaj úplne inak.
zničený interiér

Verte tomu, že nakoniec to bude pre vás v prvom rade o tom, aby boli veci perfektné presne také, aké naozaj sú. Nejde o to, čo vidíte. Ide o to, aby ste vedeli, že strach je niečo, čo pre vás musí byť podstatné a s čím by ste mali rátať. Teraz ide hlavne o to, aby boli veci dokonalé také, aké sú. A ak sa chcete zbaviť strachu, sú to práve protipožiarne dvere cena, ktoré vám pomôžu vo všetkom, čo okolo seba vidíte. Ide hlavne o maličkosti. A v tých by ste sa teda strácať rozhodne nemali, no nie?
dva klíče v zámku

Kedykoľvek sa pozriete na svoj strach, mali by ste s ním niečo urobiť. Mali by ste sa naň zamerať a urobiť všetko preto, aby ste ho zmiernili a aby ste si boli na istom, že nech sa deje čokoľvek, presne toto bude pre vás to najlepšie už len preto, lebo sa proste snažíte. Ide väčšinou len o to, aby boli veci presne podľa vášho plánu. Vtedy pochopíte, že robíte všetko správne, ale to ešte stále nie je všetko. Ide o uhol pohľadu a ešte aj o oveľa, ale naozaj oveľa viac. Musíte sa proste snažiť, aby sa váš strach stal vašou prioritou. Keď viete, čo by ste so svojím strachom mohli urobiť a čo pre vás bude to najlepšie, je jasné, že nakoniec to pre vás bude to najlepšie. Rátajte hlavne s tým, aby boli veci vždy podľa vás. Nikdy sa nenechajte zmotať na niečo, s čím vôbec nesúhlasíte.