Viete aký je najčastejší dôvod prečo muži nedokážu mať úspech u žien, o ktorých snívajú ? Ani to neskúsia. Áno pravda je oveľa prostejšia a krutejšia ako sa môže zdať. Mnoho mužov sa ešte len pri pomyslení na oslovenie ženy roztrasie, začne sa potiť a začne mať pocit, že akékoľvek rozumné myšlienky opustili ich myseľ. Áno môže to byť ťažké, ale ako potom vysvetlíte, že existujú muži, ktorí s týmto vôbec nemajú problém ? Ide o obsah vašich myšlienok, váš prístup apod. V tomto článku vám chceme predstaviť jednoduché spôsoby ako oslovovať ženy bez toho, aby ste sa museli cítiť nejako nesvoji alebo nepohodlne. Ide predsa o úplne prirodzenú vec. Tak hor sa na zoznam :

muž a žena

1.       Opýtajte sa na názor– Jednoduchý, efektívny a hlavne nevtieravý spôsob ako osloviť ženu. Ako bonus máte, že vám naozaj poradí. Väčšina žien totiž miluje hovoriť o svojich názoroch na čokoľvek.

2.       Skúste začať s „Ahoj!“ – Naozaj kontraintuitívne, však ? Kto by bol povedal, že osloviť ženu môžete týmto čarovným slovom. Pravda je, že je to naozaj tak jednoduché. Jediné na čo si je treba dávať pozor je váš momentálny emocionálny stav. Ak sa cítite v pohode a ste v zhovorčivej nálade bude to fungovať.

žena

3.       Buďme priatelia– Namiesto zúfalého hľadania si priateľky skúste ozvať sa k žene s úplne inou agendou. Povedzte na rovinu, že vám nejde o nič viac ako porozprávať sa s priateľskou babou. Budete prekvapený výsledkom, hlavne to vykúšajte.

4.       Požiadajte o pomoc – Skúste ju požiadať o pomoc v niečom čo potrebujete. Možno by sa vám zišlo vedieť, ktorým smerom je tá zaujímavá kaviareň. Ak ste príjemný spoločník ktovie ? Možno sa pridá …

pár

5.       Buďte vtipný – Jednoducho povedzte niečo situačne vtipné. Nejde o to zapôsobiť na ženu vašich snov ale len o to, vyčarovať niekomu úsmev na tvári. To je predsa ušľachtilý cieľ, nemyslíte ?