LED osvetlenie sa stalo modernou súčasťou osvetlenia priestorov a využíva sa v mnohých formách. Vo všeobecnosti je LED osvetlenie veľmi obľúbené, jeho ekologický rozmer a výhodné ekonomické parametre presviedčajú zákazníkov čoraz viac.

K týmto produktom sa radí aj ponuka led panel, ktorá poskytuje príjemné osvetlenie Vášho interiéru najmä v kazetových stropoch a v podhľadoch.

ceiling-lights-233934_640

Samotné LED panely majú tzv. slim konštrukciu, nepôsobia robustne, do priestoru sa veľmi ľahko inštalujú pomocou dodávaných klipov a ich zapustenie zvládne aj menej zdatný remeselník. Napájacie zariadenie je takisto súčasťou komponentu LED pásu, nie sú potrebné dodatočné investície.

Ponúkané LED panely sa podobne ako aj ostatné druhy LED osvetlenia vyznačujú výhodnou ekonomickou a ekologickou povahou, vložené počiatočné investície Vám rýchlo prinesú efekt aj v podobe dlhej životnosti LED pásov.

Aj zo zdravotného hľadiska majú omnoho viac výhod ako predchádzajúce osvetlenia – neprodukujú UV žiarenie, toxické látky, majú okamžitú svietivosť po zapnutí, šetria prírodu a energiu, čo sú dnes žiadané parametre všetkých výrobkov.

LED pásy z ponuky sa vyznačujú vysokým indexom podania farieb, ich hodnota CRI je 80 a hodnovernosť rozlíšenia farby mimoriadne vysoká.

Rozptyl svetla poskytujú v uhle 150 stupňov, takže osvetlenie priestoru je široké a aj preto sú vhodné aj do väčších priestorov ako napríklad reštaurácie, haly, bary a podobne.

ikea-2371335_640

LED panely sú vítané komponenty všade tam, kde sa vyvíja činnosť, dokonale osvetlia aj pracovné priestory, obchody alebo nákupné centrá.

Ich dizajn je nadčasový, jednoduchý, v tvare štvorca alebo aj kruhu a obzvlášť vynikne pri kombinácii ponúkaného bieleho svetla v teplom, neutrálnom alebo studenom tóne v kombinácii tzv. RGB, čiže farebného svetla, aj vrátane možnosti tlmených farebných prechodov podľa Vašej nálady.

Je všeobecne známe, že svetlo ovplyvňuje našu náladu, výkonnosť, psychiku a preto je dôležitý správny výber osvetlenia. LED panely Vám ponúkajú možnosť vytvorenia funkčného osvetlenia spolu aj možnosťou vytvorenia náladového podsvietenia.