Prastaré umenie vo forme erotickej masáže, ktoré sa stalo symbolom oslobodenia a uvoľnenia. Masáž, pri ktorej sa stáva orgazmus a spojenie dvoch pohlaví posvätným aktom. Pýtate sa, o čom celý čas hovoríme? Ide o klasickú tantru, ktorej korene siahajú až do staroveku. Tantrická masáž sa stala populárnou najmä posledné desaťročia, pričom vás tantrou prevedú skúsené vyštudované masérky, čo vedia ako na to. Dnes už tantra masáž nie je tabu téma a ľudia ju obľubujú čoraz viac a viac.

tantra-masáže-žilina-

Táto masáž prebieha v salóne, ktorý vás očarí už na prvá dojem. Vôňa sviečok a éterických olejov, v pozadí tantrická príjemná hudba, prítmie v spoločnosti krásnej masérky. To všetko zažijete práve tu. V tomto nádhernom prostredí si užijete chvíle oddychu, zažijete neopísateľný orgazmus a dostanete sa na úplne iné vlny, vlny pokoja a oslobodenia od každodenných problémov. Chceli by ste niečo také zažiť aj vy? Žiaden problém. Či už ste slobodní a chýba vám uspokojenie či terapia dotykom, alebo ste naopak zadaní a chcete spolu s partnerom či partnerkou okoreniť váš sexuálny život, tantra je práve pre vás. Táto masáž sa začína Namasté rituálom, ktorého cieľom je uvoľniť sa a dostať sa na vlnu jemnej erotiky. Následne vám masérka prechádza svojimi rukami celým vaším telom, masíruje ho a uvoľňuje. Teraz prichádza k oblasti pohlavným orgánov, začína ich stimulovať.

pár-practicing-tantra-joga-klipart__k49294667

Po čase prichádza na rad obrovská rozkoš v podobe orgazmu. Nie je to síce cieľom tantrickej masáže, no zväčša ho zákazníci zažijú. Masérka, ktorá vás bude viesť celou tantrou je skúsená a vie aké miesta sú tie najcitlivejšie. Nemusíte sa teda báť, že by ste sa počas masáže necítili dobre a boli by ste masérkou sklamaný.

Vneste do svojich životov neobyčajnú erotiku spojenú s masážou celého tela a nechajte sa rozmaznávať! Tento zážitok bude mať blahodarné účinky nielen pre vaše telo, no najmä pre vašu psychickú pohodu.