Už od úplného počiatku toho, kedy si ľudia začali uvedomovať, čo je móda a prečo je vlastne taká dôležitá nám bolo všetkým jasné, že niektoré veci jednoducho nie sú pre každého. A to teda nemyslíme ako diskrimináciu. Myslíme to úplne klasicky a tak, ako si len viete predstaviť. Je jasné, že nie každý si kúpi to a hento. Je jasné, že nie každý si dá do svojho domu sklenené posuvné dvere https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/sklenene-posuvne-dvere-3/.

obchodní dům

Proste to tak funguje a naozaj to nie je nič, za čo by ste sa mali hanbiť a čo by pre vás malo byť určitým spôsobom nejasné a možno smiešne. Verte tomu, že existuje veľmi veľa vecí, na ktoré sa musíte zamerať a ktoré by vás posunuli ďalej, ale naozaj len v prípade, že to necháte tak a že sa na to pozriete skutočne reálne. Nie je to nič, s čím by ste nemohli rátať. Naozaj niektoré veci nie sú pre každého. Ale to ešte nič neznamená.

dveře se sklem

Nájdite si svoj štýl a skúste sa ho držať

Keď si nájdete to, čo naozaj chcete, mali by ste vedieť, že všetko, čo je okolo vás a čo je naozaj podstatné, má svoj význam. Možno sa vám to nezdá a možno ste si až doteraz mysleli, že s tým nedokážete nič urobiť, ale nájdite svoj štýl, nájdite to, čo sa vám páči a môžete si byť istý, že tým dokážete úplne čokoľvek. Že môžete vidieť oveľa viac, ako by ste si mysleli a že dokážete viac, ako si len viete predstaviť. Nie je to nič svetoborné. Nie je to nič, čo by vás malo deprimovať. Ale je to spôsob, ako žiť ďalej a ako sa zamerať aj na tie veci, ktoré pre vás budú väčšinou totálne nereálne. Nebojte sa ukázať, čo sa vám páči, ale nebojte sa ani kritiky, ktorú za to pravdepodobne budete musieť znášať. Všetko je to koniec koncov naozaj len o vás a o tom, ako ste sa k tomu postavili. Štýl je niečo, čo vás proste musí sprevádzať, nech idete hocikam. Aj vtedy, keď sa len presúvate do bytu.