Ponúkame Vám meniče napätia, ktoré Vám rýchlo a jednoducho uľahčia život. Meniče napätia sú vysoko cenené pokiaľ potrebujete získať napätie 230V. Tieto meniče napätia je možné využiť v autách, kamiónoch, lodiach ale aj v karavanoch a všade tam, kde potrebujete premeniť napätie z 12V na 230V https://www.menicnapatia.sk/12v-na-230v/. Predstavte si napríklad, že sa chystáte na dovolenku alebo výlet, no chcete si zabezpečiť pripojenie k laptopu, či mobilu. S týmito meničmi je to tak jednoduché.

výlet autom

Taktiež si predstavte, že sa chystáte na výlet autom, no potrebujete si udržať potraviny čerstvé. Na to použijete chladiaci prenosný box. Samozrejme, potrebujete ho napojiť na elektrickú sieť s výškou napätia jemu určenou. Takýto menič napätia Vám s tým jednoducho a rýchlo pomôže. V ponuke máme viacero variantov týchto meničov napätia. Môžme spomenúť napríklad menič napätia 12V na 230V, 600W s displejom. Jedná sa o vysoko kvalitný menič napätia, ktorého výstupné má podobu modifikovanej sínusoidy s frekvenciou 50Hz a napätím 230V. Naviac je vybavený LED displejom, na ktorom sa Vám zobrazia dané parametre a taktiež disponuje dvoma výstupmi USB pre jednoduché nabíjanie zariadení. Ďalej tu máme menič napätia 12V na 230V, 500W ktorý má taktiež USB výstup pre zapojenie zariadenia ako je napríklad mobil, či MP3 prehrávač.

výlet do hôr

No a v neposlednom rade do trojice spomeňme veľmi šikovný a zároveň finančne a proporčne nenáročný menič napätia 12V na 230V, 120W, ktorý je taktiež veľmi ideálnym riešením nabíjania respektíve pripojenia Vášho zariadenia ako je napríklad tablet, notebook, mobil či chladiaci box a mnoho ďalších podobných zariadení. Tento menič je vybavený ochranou pred vybitím akumulátora a taktiež disponuje displejom, vďaka ktorému na ňom môžete rýchlo a jednoducho sledovať parametre ako je napätie batérie a zaťaženie. Tak ako aj predchádzajúce meniče napätia aj tento je vybavený USB výstupmi pre jednoduché nabíjanie Vašich zariadení. S meničmi napätia 12V na 230V bude každý Váš výlet, či dovolenka pôžitok.