Spoznala som sa s mužom javil sa ako pohodár a sympaťák. Spoznali sme sa v polovici decembra cez spoločných známych, písali sme si od začiatku to bolo veľmi fajn. Stretli sme sa na kávu padla prvá pusa, držanie za ruky no jednoducho pekný začiatok niečoho nového. Po pár schôdzkach sme si povedali, že tam budem občas tráviť víkendy a voľný čas nech sme spolu. Hneď na začiatku povedal, že sa určite nebude sťahovať, že ma blízko deti to je samozrejme pochopiteľné a ani by som ho nenútila a nechcela to. Dievčatá má čo 2hý víkend. S dievčatami prebiehalo všetko skvele bolo to super. No postupne na svetlo sveta vyplávalo to, že mi klamal v podstate vo všetkom ohľadom jeho vzťahu s matkou jeho dcér.

s

Ich matku popisoval ako najväčší mrchu, ale on za nič nemohol podľa jeho slov. On nemá problém siahnuť na flašku nikdy nedošlo k fyzickému útoku našťastie. Odkryl sa, ale dosť rýchlo bol nervák čokoľvek sa mu nepodarilo hneď trieskal nadával, staršia dcéra mi povedala ako sa dokáže správať keď si vypije aké je agresívne a mne to začalo šrotiť v hlave. Mala som mať narodeniny a on sa spýtal čo by som si priala a ja som sa smiechom odpovedala aký je budget a on že mi niečo vyrobí a ja sa naozaj potešila a povedala mu, že sa naozaj teším.

s

Nie som náročný a stačil by mi kvietok výlet, ale hlavne aby sme to podnikli spolu… on zrazu úplne otočil, že som zlatokopka. Musím, ale povedať, že som nakupovala na víkendy, platila večeru, brala dievčatá napríklad na bazén a niekedy po nemnici nechcela. Začal byť odmeraný, prestalo úplne všetko vrátane intímnych chvíľ len dvaja cudzinci v jednom byte v jednej posteli. A ja som to vzdala zobrala si veci a odišla. Napísal mi nech sa stretneme, nech sa porozprávame mám však strach, že ak príde na konfrontáciu tak by to nemuselo dopadnúť dobre. Na dievčatách mi naozaj záleží av podstate aj na ňom, ale zradil mi svojím klamaním. Sú veci, cez ktoré sa nedokážem preniesť.