Teplé večery sa pomaly, ale isto blížia a s nimi aj príjemné posedenia na našich balkónoch a terasách. Na to, aby sme sa cítili na terase naozaj dobre je potrebné, aby sme mali zabezpečené pohodlné sedenia a útulne pôsobiace osvetlenie terasy. A práve také osvetlenie vám ponúka váš obľúbený e-shop www.veselevianoce.sk. Dosiahnite wow efekt na vašej terase použitím úžasnej svetelnej reťaze s dĺžkou až 100 m. Je vhodná do interiéru a samozrejme aj do exteriéru. Inštalácia svetelnej reťaze je veľmi jednoduchá a jej umiestnenie je možné realizovať akýmkoľvek spôsobom. Vďaka jej úctyhodnej dĺžke sú vaše možnosti prakticky neobmedzené.

osvetlenie

Ak máte menšiu terasu alebo balkón, bude vám stačiť kratšia svetelná reťaz a aj takú nájdete v sortimente tohto e-shopu. Odporúčame vám napríklad svetelnú reťaz s dĺžkou 50 m alebo 20 m. V prípade, že ste fanúšikom LED svetelných hadíc, aj v tomto prípade si prídete na svoje. Vybrať si môžete z obľúbenej teplej bielej farby alebo žiarivej studenej bielej farby. Na 100 cm LED svetelnej hadice sa nachádza až 36 diód. Rovnako ako v prípade svetelných reťazí, aj pri LED svetelných hadiciach je ich umiestnenie variabilné.

svetielka

Ľahko s nimi pretvoríte nudný priestor na miesto s jedinečnou atmosférou, kde sa budete cítiť dobre vy, ale aj všetci vaši hostia. Ako už názov e-shopu prezrádza, medzi sortimentom nemôže chýbať vianočné osvetlenie. Radi by sme vám dali do pozornosti úžasné LED svetelné figuríny, ktoré vám vyrazia dych. Tieto figuríny sú vhodné na záhradu, ale samozrejme aj ako súčasť dekoračného osvetlenia pre reštaurácie, obce, či mestá. V e-shope nájdete rôznych nádherných žiarivých sobov, snehuliaka, nádherné čarovne pôsobiace svetelné brány, svetelný strom a samozrejme aj kúzelné mikulášove svetelné sane. Všetky produkty sú efektné, kvalitné a za férovú cenu.