Dámske legíny majú v obchodoch, či už internetových alebo kamenných, svoje významné a dalo by sa povedať, aj popredné miesto. Vyznačujú sa vysokou obľúbenosťou medzi nohavicami všakovakého typu. Každá dáma vie, o čom je reč a pozná výhody a pohodlnosť, ktoré legíny prinášajú. Komfortné nosenie bez obmedzení na rôzne príležitosti a udalosti, na doma, do prírody, do mesta. Legíny sú výborne kombinovateľné so zvyškom odevu a vytvárajú dokonalé outfity.

Legíny s vysokým pásom si zaslúžia špeciálnu pozornosť a upovedomenie, že dokonale tvarujú postavu, vyzdvihujú prednosti a opticky zoštíhľujú pás. Z praktických a zdravotných dôvodov stojí za zmienku, že značne kryjú dolnú časť chrbta, ktorý je takýmto spôsobom chránený pred vonkajšími vplyvmi, pred chladom. Takže v legínach s vysokým pásom sa budete nielen cítiť výborne, ale aj teplo bez rizika možného prechladenia.

zelené legíny s vysokým pásom

Dámske legíny nájdete v nespočetných farbách a ich odtieňoch, dvojfarebné, trojfarebné a viacfarebné, s rôznymi vzormi a motívmi. Výrazné aj menej výrazné. Takže, ak máte základné jednofarebné, klasické legíny, neváhajte si obohatiť váš šatník o niečo výstrednejšie a zaujímavejšie. Ďalším parametrom pri výbere a kúpe dámskych legín je ich dĺžka. Dlhé alebo pod kolená, hodia sa k sukni, k šatám, k predĺženým alebo krátkym tričkám, svetrom mikinám.

športové legíny s vysokým pásom

Legíny s vysokým pásom nájdete v prírodných aj umelých materiáloch, či ich kombinácii. Vyznačujú sa dostatočnou elasticitou, takže vám krásne obopínajú a zvýrazňujú nohy, zadnú časť tela a driek. Zaujímavou voľbou sú kožené legíny, ktoré sú pretrvávajúcim hitom na trhu, výborne sa hodia na večerné stretnutia s priateľmi a party všakovakého typu. Ak si k nim zvolíte topánky na vysokom opätku a zaujímavý top, budete pôsobiť neodolateľne a jednoducho trendy a cool. Táto štýlová časť odevu nevychádza z módy, ale naďalej naberá na svojej štýlovosti s prichádzajúcimi novými návrhmi legín. Dámy o nosení legín vedia svoje, poznajú ich výhody a aj keď ich striedajú s džínsami, sú pre nich jedinečné.