Tantrická masáž je prax, ktorú môžete na rozdiel od iných masážnych praxí prežiť aj so svojím partnerom. Takáto skúsenosť má mnoho výhod, ako napríklad hlbšie spojenie medzi vami a vaším partnerom, zvýšenie celkovej všímavosti a preskúmanie erotických potešení, o ktorých ste možno ani len netušili. Tantrická masáž má okrem iného aj pozitívny vplyv na fyzické, ale aj mentálne zdravie.

Pred začatím masáže je odporúčané, aby sa partneri medzi sebou porozprávali o svojich očakávaniach a zámeroch. Následne spolu s masérmi prediskutovali a dohodli sa na svojich osobných hraniciach, aby sa tantra párová masáž mohla vykonávať spôsobom, ktorý je pre pár najvhodnejší a najpríjemnejší.

Masážny olej

Párová masáž Bratislava Tantradiamond.sk začína rituálom na vytvorenie špeciálneho tantrického priestoru a zdieľanej rezonancie medzi oboma partermi. Následne nastáva čas spojiť svoje duchovné – spirituálne ja s vlastným telom a tak opustiť všetko, čo momentálne nie je potrebné. Každá stránka tela sa dotkne a splynie zmyselne alebo pevne, jemne alebo dynamicky. Aj keď sa hlboko uvoľníte sami do seba, i naďalej budete cítiť prítomnosť vášho partnera.

Masáž

Po úvodnom rituály budete ako pár pripravení na hlavnú časť masáže, kde sa v masáži využíva hrejivý olej spolu so zmyselnými a erotickými prvkami. Práve to uvoľní stuhnuté a napäté svaly, no taktiež odblokuje vnútorné kanály, prostredníctvom ktorých sa spustí tok energie medzi vašou sexualitou a srdcom. Práve tu je možné sa odovzdať hĺbkovej a zmyselnej masáži pŕs, análnej masáži a podobne, všetko záleží na vašich preferenciách. Podľa nich sa masér môže zamerať len na intímnu oblasť, alebo akúkoľvek inú. Ak ale teda chcete ísť za rozkošou a vzrušením, odovzdajte sa intímnej masáži, ktorá uvoľní sexuálnu energiu do celého tela. Počas tejto fázy masáže môžu partneri prežiť orgazmus na celkom inej úrovni a s kompletne odlišnou intenzitou.

Záver masáže obsahuje hlboký relaxačný rituál. Po ňom sa vám naskytne čas, ktorý strávite osamote so svojím partnerom, aby ste si užili a podelili sa o prežité intímne chvíle a zážitky z nich.