Keď sa povie slovné spojenie, problémy s erekciou lacnegenerika.to, predpokladám, že drviví väčšina z vás, ihneď pomyslí na sex. Samozrejme, že my muži, potrebujeme erekciu výhradne pri sexe a sex je zároveň neoddeliteľnou súčasťou našich životov.
Po niekoľkých rokoch, čo aj ja patrím do tejto skupinky mužov, teda tých, ktorí s erekciou bojujú, môžem povedať, že potencia naozaj nevplýva len na sexuálnu oblasť vo vašom živote. Po čase, a to hlavne vtedy, ak s tým nebudete nič robiť, sa odzrkadlí aj na vašej psychike a celkovom fyzickom zdraví.Nahý muž zahalený v modrom oblaku.jpg

Prvý rok, kedy som týmto problémom začal trpieť aj ja, som to riešil veľmi jednoducho, teda tabletkami. Som takmer presvedčený, že niečo podobné urobia aj ostatní muži. Tabletky sú fajn, no po čase to prestane byť až ta príjemné. Musíte počítať s tým, že tabletky na erekciu môžu spôsobovať menšie zdravotné problémy, a to hlavne vtedy, ak ich užívate pravidelne. Hovorím o takých veciach, ako je napríklad vyšší krvný tlak, mierne závrate a iné čudesné stavy. Hold, tabletky prekrvujú organizmus, takže musíte počítať s vecami, ktoré s prekrvením súvisia.

Na čo ešte erekcia vplýva? No, v podstate na všetko. U mňa netrvalo dlho, kým sa u mňa objavili depresie. Nebolo to nič strašné, nemusel som brať žiadne antidepresíva ani nič podobné, no aby som mohol hovoriť o príjemných stavoch, tak to určte nie.Muž v kockovanej košeli a rifliach, sedí s rozkročenými nohami na stoličke.jpg

No a čo sa fyzickej stránky týka, prvou vecou je, už spomínané, užívanie tabletiek. Druhou, treťou, štvrtou a tak ďalej, je celkové fyzické nepohodlie. Nadbytok testosterónu v tele urobí zázraky so psychikou, ale aj vašim fyzickým stavom. Prejavuje sa to únavou, nedostatkom síl a iným nepríjemnými vecami. Ako znie moja rada? Snažte sa problémom predchádzať (prevencia je naozaj tým najlepším liekom) a ak už k nim príde, tak ich riešte čo najskôr s odborníkom.