Čo znamená nadpis predaj ready made sro? Pre potenciálnych zákazníkov je to unikátna možnosť kúpy spoločnosti, ktorá je predurčená na predaj. V prípade, ak sa rozhodnete, že začínate podnikať a potrebujete vytvoriť spoločnosť, pokojne sa venujte jednoduchším úkonom a celú prípravu nechajte na nás. Stačí, keď nám oznámite vaše požiadavky a predstavy s dostatočným množstvom potrebných informácii o spoločnosti, ktorú chcete založiť. Už samotné rozhodnutie je znamenitým krokom vpred, v ústrety novým výzvam, lepšiemu zajtrajšku a znamenitej budúcnosti. Stojí za to, venovať prípravám dostatočný čas a premyslieť si celé podnikanie do najmenšieho detailu vopred, pred samotným začiatkom. Ak sa rozhodnete využiť služby sprostredkovateľskej firmy, môžete nám upresniť jednotlivé údaje o novozakladanej firme. Potrebujeme, aby ste nám poskytli názov, adresu spoločnosti, predmet alebo predmety podnikania a ďalšie náležitosti, o nevyhnutnosti ktorých vás postupne oboznámime.

naštartujte svoje nové podnikanie

Ready made spoločnosť je v podstate už vytvorená spoločnosť, pripravená na predaj. Je potrebné dotiahnuť určité veci do úspešného finále, upraviť alebo zmeniť jednotlivé zadané údaje, ktoré sa na základe vašich požiadaviek zapíšu do Obchodného registra. Práve deň zápisu do Obchodného registra sa považuje za prvý deň vášho podnikania. Je to významný štart novej etapy, kedy firma patrí vám, vy za ňu preberáte zodpovednosť ako aj za náležité podnikateľské aktivity, ktorým sa hodláte venovať.

nový začiatok

Predaj ready made sro je potvrdený kúpno-predajnou zmluvou medzi zúčastnenými stranami. Ready made sro je spoločnosť, ktorá nemá žiadnu históriu, Ide o novozaloženú firmu, ktorá nikdy nevykonávala podnikateľskú činnosť, nedosahovala žiadny obrat, žiadny zisk. Vyznačuje sa takpovediac čistým štítom z každého ohľadu, vrátane účtovníctva a daňových záležitostí. Zápisu do Obchodného registra a potvrdením vzniku firmy, predchádza niekoľko nevyhnutných formálnych záležitostí, ktoré je potrebné vybaviť pomocou rôznych písomností v spolupráci s príslušnými úradmi. Neznie vám to lákavo a najradšej by sta sa tomu vyhli? Nezúfajte, sme tu od toho, aby sme celú prácu urobili za vás.