§  Tento smartphon ponúkne výnimočný displej. Tento smartphon nám ponúkne 5.5 palcový displej s rozlíšením 1 920 × 1 080 b , teda s pomerom strán 16:9. Displej je chránení technológiou Gorila Glass 4. Najväčšou výhodou Leagoo budete mierne zakrivenie skla vďaka čomu sa smartphon drží pohodlnejšie v ruke. Smartphon bude mať mierne okraje , čo znamená že bude mať väčší displej, ktorý dostáva site farby a okamžite relácie na dotyk. Nájdete aj čítačku odtlačkov ktorá je na dotyk presná a veľmi spoľahlivá. Tato čítačka sa dá veľmi ľahko nahradiť softvérovými tlačidlami čiže po dotknutí funkcií sa môžete dostať do domovskej obrazovky , posledné otvorené okná a podobne .

mobil
 
§  Smartphon dostáva aj funkciu senzory priblíženia. Teda ak smartphon necháte v zhasnutom stave , môžete ho odomknúť aj pomocou ucha či líca. Tato funkcia je zbytočná keďže pri telefonovaní postláčate aj to čo nechcete. Okrem toho tento smartphon neobsahuje technológiu NFC, a taktiež neobsahuje teda nepodporuje skôr na pripojenie slúchadiel , keďže je smartphon tenký nemali by ho kde umiestniť. Ale za to má nabíjanie s USB C konektorom , ale nepodporuje  bezdrôtové nabíjanie a nie rýchlo nabíjanie. Ďalšia vlastnosť je posunutie slúchadla zo svojho miesta na horný okraj. Vďaka tomu sa zvýši hlasitosť , a vás hovor budú počuť takmer všetci , čo môže byť problém .

smarthphone
 
§  Ak by ste hľadali prednú selfie kameru na svoj bežnom mieste , nenašli by ste ju. Predná kamera bola totiž presunutá na ľavý dolný roh. Čiže ak by ste chceli urobiť fotku teda lepšie povedané selfie , budete musieť držať smartphon hore nohami. Ale všetko je to len o zvyku.

mobilní telefon
 
Smartphon dostane aj nový čistý Android 7.0 len z pár predinštalovaných aplikácii. Budúcnosti je možný aj upgrade na Android 8.0. Či bude tento smartphon úspešný na trhu sa zatiaľ ešte nevie , ale bude sa predávať okolo 142 € ,no cena sa môže ešte zmeniť. Zatiaľ sme vám predstavili smartphon z vlastnosťami ktoré obsahuje ,  ale v ďalšej recenzií Vám predstavíme smartphon bližšie zo všetkými parametrami.