LED osvetlenie prinieslo zákazníkom nesmierne veľa výhod a aj preto si získalo veľkú popularitu vo všetkých jeho možnostiach a prevedeniach. Široké uplatnenie našli nielen LED žiarovky, pásiky, podsvietenie, panely, moduly, svietidlá ale aj elegantné LED reflektory. Inšpirujte sa širokým výberom ponuky led reflektory, ktorá predstavuje elegantné čierne ale aj biele LED reflektory. Všetky dostupné modely majú tenkú, elegantnú slim konštrukciu, takže sa dajú vhodne umiestniť v interiéri ako doplnok k nábytku alebo formou pripevnenia na stenu alebo aj do stropu. V exteriéri majú nespočetné využitie, napríklad na terasách, na budovách, ako forma osvetlenia loga alebo reklamy, na parkovisku prípadne na iné využitie.

led svietidlo

Využitie LED reflektorov napríklad v dielni, v ateliéri alebo v garáži má svoje výhody, prináša kvalitné, prípadne aj bodové osvetlenie priestoru. Medzi základné vlastnosti ponúkaných LED reflektorov patrí ich dlhá životnosť, až takmer 15 000 hodín, kvalitný príkon od hodnoty 10 wattov až po hodnotu 200 wattov, stupeň ochrany IP 65, čo ich predurčuje aj na využitie vo vlhku alebo v prašnom prostredí a ekonomický a zároveň aj ekologický rozmer.

led reflektor

Návratnosť pôvodnej investície je pomerne rýchla, úspora energie je mimoriadne výrazná a za povšimnutie stojí aj ekologická výhodnosť LED osvetlenia. Produkcia vyvíjaného tepla je minimálna a svietivosť je maximálna takmer od zapnutia LED produktu. Moderné smart spôsoby ovládania LED produktov im dávajú pridanú hodnotu a zabezpečujú pohodlie pre zákazníkov. Ich konštrukcia je prevažne z kovu a zo špeciálneho tvrdeného skla, takže reflektory sú odolné aj voči poškodeniu, prípadne voči rozbitiu, slim prevedenie im dáva elegantné línie, ktoré nerušia okolitý priestor. Ponúkané LED reflektory majú svoju eleganciu, nepôsobia rušivo a sú vhodným typom osvetlenia kamkoľvek.