Čo si vlastne predstavíte pod masážou? Mnohí ľudia možno ešte stále tú klasiku, kedy sa dotyky venujú napríklad boľavej chrbtici alebo končatinám, no stále viac ľudí už tuší alebo aj na vlastnej koži vie, že dnes sú populárne takisto eroticke masaze.

V podstate synonymom k tomu je tiež tantra masáž so svojimi špecifickými postupmi- pracuje so sexuálnou energiou. Ak máte teda niekto záujem o takúto masáž, na internete ju najčastejšie nájde pod pomenovaním erotická alebo tantrická (tantra).

masážny salón

Poskytujú ju buď súkromné masérky alebo tie, čo pracujú v špecializovanom tantra salóne. Okrem toho ju ale poskytujú aj pracovníčky v sex privátoch. A dá sa povedať, že každá z týchto troch možností poskytuje v niečom odlišný zážitok. Už len z dôvodu rozdielneho prostredia.

Nejaký spoločný znak by sa ale nájsť dal. Cieľom je priniesť kvalitné uvoľnenie tela aj mysle, k čomu sa v tomto prípade využíva práca so sexuálnou energiou.

Citlivé, ale aj poriadne intenzívne dotyky, ktoré mimochodom väčšinou nevynechávajú ani intímne partie ľudského tela. Práve tie sú dokonca stredobodom, pretože ak sa jemne alebo intenzívne pracuje s erotogénnymi zónami, len vtedy pri tantrickej masáži príde k tomu najviac efektívnemu uvoľneniu a skvelému pôžitku.

A práve preto môže byť kontroverzné, do akej miery ide o relaxačné a do akej miery o erotické služby.

žena, sexi

Asi každá masérka a každý klient má svoje hranice a ako bolo naznačené vyššie, v každom prostredí sú tie hranice nastavené niekde inde. A niekde sa dokonca taká erotická masáž používa len ako predohra k samotnému sexu, hoci kvalitná erotic či tantra massage môže v skutočnosti trvať aj vyše hodiny a priniesť totožný či niekedy lepší (!) sexuálny zážitok, než samotný styk. Opäť ale záleží, kto a kde vám takúto službu poskytne.

Čo ale od toho očakávate primárne a kde sa ich rozhodnete navštíviť, na to si najskôr odpovedzte sami.

  • Úprimne vás zaujíma náuka tantry a to, ako vedia senzuálne dotyky pôsobiť na vaše telo, alebo skrátka hľadáte spôsob, ako dosiahnuť, aby vás pomasírovala nejaká zvodná sexica?