Osvetľovacie technika prechádza prerodom, vyvíjajú sa technologické postupy pri výrobe a do praxe sa dostávajú produkty, ktoré sú ekologické, šetrné a výkonné. LED technológia toto všetko ponúka svojim zákazníkom vo forme LED svietidiel. Osvetliť si priestor bytu či domu alebo si správne posvietiť na pracovný stôl v kancelárii či dobre vidieť na tovar, ktorý kupujeme v obchode je dôležité, a v tom nám pomáhajú kvalitné a výkonné LED svetlá. Môžu to byť trubice, žiarovky, panely, pásiky či reflektory. A práve reflektory sú výbornou alternatívou k predošlým osvetľovacím zdrojom. Oproti svojim predchodcom led reflektor sú oveľa šetrnejšie pri spotrebe elektrickej energie, k životnému prostrediu sú takisto priateľské, návratnosť počiatočných investícií je rýchla a svietivosť je takisto rovnaká.

light-959547_640

Použitie reflektorov v domácom prostredí sa v ničom nemení oproti tomu, na čo sa používali v minulosti. Dokonalo osvetlia akýkoľvek priestor, garáže, dvory a parkoviská, záhrady či príjazdové cesty. Umiestnenie je nenáročné, dajú sa pripevniť kamkoľvek, do stropu, na stenu, k nábytku, prípadne ich nechať bez prichytenia len tak na jednom mieste. Na druhej strane sa dá prenášať a túto jeho vlastnosť využijete v ateliéroch či dielňach, kam si ho jednoducho prenesiete.

žiarovka, blesk

Obchody ponúkajú reflektory v čiernej farbe, ktorá je elegantná, ale aj v bielo prevedení, vybavené sú čipmi MCOB Genesis a s krytom typu IP65, ktorý zasa umožňuje umiestniť ho do interiéru, ale aj do vonkajšieho prostredia. Reflektor je vyrobený v slim tvare, umožňujúcom osvetliť aj nedostupné priestory. LEDProdukt s.r.o. je predajca všetkých spomínaných svietidiel, nákupom u nich budete mať istotu, že si domov odnášate len originálne a kvalitné produkty, pretože sú priamym dovozcom LED svetelných zdrojov vrátane reflektorov a dávajú tak záruku, že nebude potrebná reklamácia zákazníkov na nízku kvalitu výrobkov.