Ak hľadáte spoľahlivú internetovú stránku, kde nájdete kopec nových alebo aj seriály staršieho vydania, určite by ste mali navštíviť webovú stránku Topserialy. Seriálová databáza ponúka množstvo seriálov rôznych žánrov, ktoré sú dostupné online a zadarmo. Celá internetová stránka je založená na jednoduchosti, čo prispieva k jednoduchému ovládaniu. Väčšina seriálov je dabovaných, no pre ľudí, ktorí si radi pozrú seriál v pôvodnom jazyku si prídu tiež na svoje.
sledování internetu

Seriálová databáza ponúka na výber z troch možností streamovania seriálu. Je len na vás aký si vyberiete. Pri prehrávaní seriálov si rýchlo zvyknete na spoľahlivosť, ktorou táto seriálová databáza disponuje. Jedná sa o veľmi podarenú stránku na sledovanie online seriálov.

                Nájdete tu také seriály akými sú overené klasiky Dva a pol chlapa, Priatelia alebo obľúbený americký seriál Simsonovci. Z novodobejších sú to, kultový Narcos, Game of Thrones alebo Breaking Death. Pre registrovaných užívateľov sú k dispozícii funkcie akou sú, označovanie seriálov, ktoré ste už videli alebo označovanie jednotlivých epizód daného seriálu.
dnešní svět

Stránka obsahuje aj kopec kreslených seriálov, ktoré sú vhodné pre deti, no nepohrdnú nimi ani dospelí. V prípade, že pozeráte seriál, ktorý je úplne nový a neobsahuje ešte všetky epizódy, s určitosťou môžete očakávať, že nasledovná epizóda bude na túto stránku pridaná v priebehu niekoľkých dní. Prevádzkovatelia si zakladajú na aktuálnosti čo svedčí o správnom prístupe k ľuďom , ktorí si bez seriálov nevedia predstaviť večer, strávený pri pozeraní dobrého seriálu.

                Za zmienku určite stojí aj fakt, že všetky seriály, ktoré boli na túto online seriálovú databázu pridané, nie sú v rozpore s autorskými právami. Preto všetky seriály, ktoré sa nachádzajú na stránke Topseriály sú pridané so súhlasom autorov seriálov.