iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro 

Tento smartfón sa prezentuje fantastickým a atraktívnym dizajnom. Má perfektný výkon a tým pádom si viete užiť aj hádrwerovo náročnejšie aktivity. Má perfektný OLED displej so živými farbami a ostrým obrazom. Ďalším veľmi kladným znakom tohto smartfónu je, že je odolný voči pádu. Ale to samozrejme neznamená že ho teraz budete o zem hádzať a skúšať to. Má taktiež novú foto zostavu, s ktorou viete vytvoriť dokonalé fotky pri slabom svetle,  a má 4x väčší rozsah optického zoomu. Obsahuje tiež Dolby Vision a tým pádom viete nahrávať  a prehrávať v kinematografickej kvalite. 

iphone-g66e9da34f_640

Hlavnými vlastnosťami pre iPhone 12 Pro sú: 6.1 palcový displej,  pevnejšie sklo Ceramic Shield, 5G pre superrýchle sťahovanie, A14 Bionic – najrýchlejší čip , profesionálna 12 MP foto sústava – široko uhly fotoaparát, s objektívom, ultra širokouhlý fotoaparát, nočný režim, predný fotoaparát s 12 Mpx TrueDepth s nočným režimom a nahrávanie 4 k HDR videa, MagSafe – pricvakávacie doplnky pre rýchlejšie nabíjanie. 

Veľkosť úložného priestoru je 128 GB. Má vstavanú GPS, Glonass, Galileo, dokanca obsahuje digitálny kompas takže nie je šanca sa stratiť. Samozrejme ako ostatné smartfóny obsahuje WIFI, mobilnú sieť. Ďalším dôležitou aplikáciou je mikrolokalizátor iBeacon.Tento smartfón obsahuje aj vyrovnávací magnet, identifikácia doplnkov pomocou NFC, magnetometer. Nabíjanie je bezdrôtové Qi s príkonom až 7,5 W a aby sme nezabudli má vstavanú líthium – iónovú batériu. 

iphone-x-g0109f8cb8_640

Tiež je veľmi dobré spomenúť pri tomto smartfóne, že je veľmi prispôsobivý k životnému prostrediu. Je 100 percentne recyklovaný volfrám v zostave Taptic Enginu. Sto percente recyklovaných zo všetkých vzácnych zemí vo všetkých magnetoch. Pájka logickej dosky je z recyklovaného cínu. Obsahuje v niektorých súčiastkach dokonca plast a obaly sú z lepenky.