Najkvalitnejšie IBC kontajneri
Najkvalitnejšie IBC kontajneri

Čo to vlastne IBC kontajner je? Nie je to len tak obyčajný prepravný kontajner. Sú to špeciálne navrhnuté kontajneri k bezpečnej preprave a skladovaniu najrôznejších tekutín. Hoci väčšina podobných prepravných nádob má tvar valca, hranatý tvar našich kontajnerov je praktickejší pri ich preprave a skladovaní. Dokonca sa dajú aj zložiť, čo ešte viac znižuje náklady na ich prepravu.

kontajner

Plastové IBC kontajnery sú primárne určené na prepravu a skladovanie tekutín a nerizikových tekutých chemikálií. Všetky naše kontajnery splňujú vysoké hygienické aj technické štandardy. Sú jednoducho umývateľné, odolné a pevné. Na konci svojej dlhej životnosti je možné ich jednoducho zrecyklovať. Alebo sa dajú opraviť náhradnými dielmi. Okrem toho, že šetria životné prostredie vďaka svojej recyklovateľnosti, majú aj nižší negatívny dopad ako jednosmerné alebo pevné IBC alternatívy. Ponúkame niekoľko variant kontajnerov, aby ste si mohli vybrať ten, ktorý bude najviac vyhovovať Vašim potrebám.

kamión

V našej ponuke nájdete tri rady: IBC kontajner Combo Fructus, IBC kontajner Combo Life, IBC kontajner Combo Excelsior. Môžete sa rozhodnúť na základe vonkajšieho alebo vnútorného rozmeru, alebo úžitkového objemu. Naše IBC kontajneri sú vysoko oceňované aj na medzinárodných súťažiach. To značí o ich vysokej kvalite. Údržba kontajnerov je veľmi jednoduchá. Je možné ich skladovať vonku alebo aj v mraze. Taktiež vďaka ich pevnej konštrukcii a stabilite je možné stohovať ich na seba. Okrem samotných kontajnerov ponúkame aj príslušenstvo k ešte jednoduchšiemu skladovaniu a manipulácii. Pokiaľ nepotrebujete IBC kontajner dlhodobo, len na čas, napríklad na prepravu, je množné si ich aj prenajať, je možný aj dlhodobý prenájom. Nemusíte teda zbytočne utrácať peniaze ale taktiež sa tak môžete presvedčiť o kvalite našich IBC kontajnerov a príslušenstva.